
Дзеркало косметичне настільне овальне на підставці T-007
221 ₴
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: KIKA T-007
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичне дзеркало для макіяжу настільне на підставці
Настільне косметичне дзеркало має овальну форму у формі стопи. Воно стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Дзеркало без рамки має металеву тонку опору, яка може використовуватися як петелька для гачка.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена з металу;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну;
- зручність використання.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Блакитний.
- Білий.
- Рожевий.
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Розмір: 14*19 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴







