
Дзеркало з led-підсвіткою для макіяжу настільне JG011
708 ₴
705 ₴
- Готово до відправки
- Код: JG011
Косметичне дзеркало для макіяжу з led-підсвічуванням в декоративній рамі на стіл і на стіну JG011
Витончене дзеркало для макіяжу овальної форми зі світлодіодним підсвічуванням обрамлено декоративною прозорою пластиковою рамою «під кришталь». Воно допоможе вам створити акуратний макіяж, завдяки підсвічуванню чітко нанести кожну стрілку та правильно підібрати кольори. Крім того, дзеркало прикрасить собою будь-який туалетний столик та підкреслить вишуканий смак своєї господині..
Косметичне дзеркало має три режими підсвічування – білий, помірно теплий, теплий. Світлодіоди розташовані з боків дзеркала та по краях дзеркальної поверхні. Підсвічування вмикається сенсорною кнопкою на дзеркальній поверхні.
Дзеркало працює від вбудованого акумулятора та від мережевого адаптера або пауербанку. Заряджання проводиться через USB шнур.
Дзеркало для мейкапу можна розташувати як на туалетному столику, так і повісити на стіну – для цього на задній панелі є петелька.
Висота дзеркала: 22 см
Ширина дзеркала: 16 см
Висота дзеркала з рамою: 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Кут повороту | 45 град. |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 20 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 160 мм |
| Живлення | USB |
- Ціна: 705 ₴







