Кругле дзеркало з led-підсвічуванням для макіяжу із вбудованим акумулятором JF108
Кругле дзеркало з led-підсвіткою для макіяжу має три режими свічення – теплий, помірно теплий, холодний. Підсвічування вмикається сенсорною кнопкою на дзеркальній панелі. Дзеркало з лед-підсвіткою кріпиться на ніжці. Основа дзеркала виконана у вигляді підносу.
Світлодіодне косметичне дзеркало працює від вбудованого акумулятора 1200 mAh. Час повної зарядки – близько 2 годин. Заряджати батарею можна від павербанка або зарядного пристрою через USB-шнур, що додається у комплекті.
Розміри дзеркала:
- Діаметр: 18 см.
- Висота лед-дзеркала для макіяжу у зборі: 27 см.
Кольори дзеркала:
- білий;
- рожевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Колір | Білий |
| Кут повороту | 180 град. |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 100 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴








