Дзеркало для макіяжу косметичне настільне на підставці "Кактус"
-1%
- Готово до відправки
- Код: KIKA 2295
222 ₴
220 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу настільне на підставці "Кактус" 2295
Дзеркало для макіяжу виконане у формі «кактус» та використовується на туалетному столику. На задній панелі є підставка, яка допомагає отримати необхідний нахил дзеркала.
У передній частині - знімні ніжки, які дозволяють розмістити дзеркало перпендикулярно до стільниці. Також у задній панелі є отвір для підвішування на стіну. З боків дзеркала – «гілки», які можуть бути гачками для зберігання аксесуарів.
Дзеркала представлені у двох кольорах – фісташковий, пудровий.
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера!
Висота - 18 см;
Ширина - 16 см;
Товщина – 2 см;
Діаметр дзеркальної поверхні – 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 20 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 220 ₴







