Дзеркало косметичне настільне на підставці Ведмедик T-005
- Немає в наявності
- Код: KIKA T-005
209 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало для макіяжу настільне Ведмедик на підставці
Настільне косметичне дзеркало має овальну форму з милими вушками. Воно стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Дзеркало без рамки має металеву тонку опору, яка може використовуватися як петелька для гачка.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена із металу;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну;
- зручність використання.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Блакитний.
- Білий.
- Бежевий.
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Розмір: 14.5*19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 3 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 209 ₴







