
Кисть для макияжа веерная TopFace Professional Make-Up PT901-F23
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F23
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для тонального крему TopFace
Пензлик для макіяжу має дуже густу синтетичну щетину. Він спеціально розроблений для рівномірного розподілу рідкого та пудрового тонального крему, бронзатора, освітлювача та контурних продуктів для нанесення на обличчя, шию та зону декольте. Після використання нанесіть достатню кількість спрею для очищення кистей щетиною шляхом розпилення. Протріть ворс тканиною. Зачекайте, поки він висохне.
Особливості пензлика для макіяжу:
- легко та комфортно працює з кремовими та розсипчастими текстурами;
- делікатно контактує зі шкірою;
- не провокує подразнень та алергії;
- не накопичує бактерії;
- легко очищується;
- для професійного та домашнього використання;
- завжди бездоганний результат.
Синтетичний ворс – таклон.
Довжина пензлика: 17,5 см
Довжина ворсу: 3,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Комплектація пензликами | Віялова кисть |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Віялова кисть |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

