
Пензель косметичний для тонального крему Bogenia Azalea BG215.013
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG215.013
Професійний пензлик для нанесення тонального крему, рідких та кремових текстур Bogenia Azalea
Професійний пензель для макіяжу з м'якими, щільно упакованими волокнами легко наносить крем, забезпечуючи рівне та бездоганне покриття. Пензель розроблений для максимальної ефективності: він рівномірно розподіляє продукт, приховуючи недоліки та вирівнюючи тон шкіри.
Унікальна форма пензля забезпечує точне попадання у важкодоступні ділянки обличчя, створюючи природний та сяючий вигляд. Ергономічна ручка забезпечує зручне захоплення, що робить процес нанесення легким та приємним.
Пензлик підходить для всіх типів шкіри та ідеально працює з різними текстурами тональних кремів – від рідких до кремових. Ви зможете легко контролювати покриття, досягаючи бажаного рівня від натурального до щільнішого.
Пензлик підходить для домашнього та професійного використання.
Довжина: 165 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація пензликами | Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 15 мм |
- Ціна: 107 ₴
