Пензлик для макіяжу очей і брів Parisa Cosmetics скошена
- Готово до відправки
- Код: PC-03
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконовий пензлик-шпатель для макіяжу очей та брів з косим зрізом Parisa Cosmetics
Інноваційний силіконовий пензлик-шпатель з тонким зрізом ідеально підходить для макіяжу очей. Вона допомагає промальовувати тонкі чіткі лінії. Також ви можете використовувати цей шпатель для моделювання брів пудрою, фарбування брів хною. Оскільки щіточка не містить ворсу, ваша шкіра почувається чудово.
Спосіб застосування: використовуйте пензлик для макіяжу очей та брів, фарбування брів.
Довжина: 160 мм.
Розміри шпателя: ширина - 5 мм, довжина - 6 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Parisa cosmetics |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Довжина рукоятки | 155 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 103 ₴


