Пензель для пудри Neverti NP150 (F02)
- Готово до відправки
- Код: NP150 (F02)
199 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензель для нанесення пудри Neverti NP150 (F02)
Пензель Neverti NP150 (F02) призначений для рівномірного й акуратного нанесення пудри. Пензель дає змогу точно контролювати кількість продукту та легко опрацьовувати як широкі, так і важкодоступні зони — під очима, біля крил носа, у складках шкіри.
М'який синтетичний ворс, що звужується до кінчика, робить нанесення особливо комфортним: пензель не подразнює шкіру, не залишає смуг і допомагає домогтися природного матового фінішу. Пензлик підходить для розсипчастої, компактної, фінішної пудри.
Як користуватися:
- Наберіть невелику кількість пудри на пензель.
- Легкими круговими або вбивальними рухами нанесіть на обличчя.
- Особливу увагу приділяйте Т-зоні, зоні під очима та зоні підборіддя.
- Розтушуйте межі для створення рівного, природного покриття.
Довжина пензля: 180 мм
Ширина біля основи: 28 мм
Довжина ворсу: 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neverti |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація пензликами | Кисть для пудри |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 28 мм |
- Ціна: 199 ₴


