Кисть для рум'ян Beauty Luxury Anged Blus скошена MA-04
- Готово до відправки
- Код: MA-04
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кисть для рум'ян Beauty Luxury Anged Blus скошена
Кисть Angled Blush призначена для нанесення освітлення, бронзера, иллюминайзера, рум'ян і пудри. Скошений кінчик пензля з синтетичного ворсу дозволяє максимально акуратно нанести косметичні продукти і зробити плавні переходи — макіяж вийде максимально природним і акуратним. Пензель ідеально підходить для роботи як з кремовими, так і з розсипчастими текстурами. Антибактеріальні ворсинки легко піддаються очищенню, вони не деформуються в результаті активної експлуатації кисті.
Спосіб застосування: візьміть пензлем невелику кількість рум'ян, видаліть надлишки. Починайте наносити на вилиці невеликими круговими рухами в напрямку до лінії росту волосся.
Матеріал: ворс: синтетичний
Довжина рукоятки: 130 мм
Довжина ворсу: 25-35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 135 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для рум'ян |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для рум'ян |
- Ціна: 113 ₴
