Пензлик для нанесення масок Parisa Cosmetics косметичний
- Готово до відправки
- Код: PC-02
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик (шпатель) для нанесення косметичної маски на обличчя Parisa Cosmetics (форма - трапеція)
Силіконова щіточка – інновація у догляді за шкірою обличчя. М'який силікон з антимікробними властивостями гарантує гігієнічність та мінімізацію подразнення. Гнучка поверхня забезпечує рівномірне нанесення маски без розтікання.
Зручний дизайн дозволяє досягти важкодоступних місць. Економічне нанесення тонкого шару маски знижує витрату та зберігає ефективність доглядової косметики. Силіконова щіточка - приклад інновації, що зробила рутину догляду за шкірою приємнішою та результативнішою. Відсутність ворсу робить процедуру нанесення косметичних засобів делікатнішою для вашої шкіри.
За допомогою шпателя захопіть необхідну кількість косметичного засобу і рівномірно розподіліть по обличчю.
Довжина пензлика - 150 мм
Розмір шпателя: 25 х 30 мм (широким краєм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Parisa cosmetics |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина ворсу | 30 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація пензликами | Аплікатор |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 25 мм |
- Ціна: 132 ₴


