
Пензлик для пудри TopFace Professional Make-Up PT901-F01
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F01
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для макіяжу TopFace Professional Make-Up
Пензлик для нанесення пудри TopFace має м'який і пухнастий ворс, який рівномірно розподіляє косметичні засоби по шкірі, що дозволяє отримати легке, невагоме і природне покриття, спеціально розроблена для всіх видів пудр.
Особливості кисті для пудри:
- пружний і в той же час м'який ворс щільно збитий;
- підходить для твердих і розсипчастих текстур;
- ворс - таклон;
- набирає оптимальну кількість пудри;
- рівномірно розподіляє засоби по шкірі;
- підходить для нанесення бронзатора і рум'ян;
- не пушиться і не втрачає форми протягом тривалого часу.
Спосіб застосування: нанесіть пудру кінчиком пензлика на все обличчя круговими рухами. Після використання, промийте пензлик за допомогою засобу для чищення.
Довжина: 19 см
Довжина ворсу: 5 см
Ширина робочої частини: 3 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина ворсу | 50 мм |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

