Пензлик для пудри та рум'ян Beauty Luxury Flawless Face Brush MA-02
- Готово до відправки
- Код: MA-02
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для макіяжу Beauty Luxury Flawless Face Brush
Пензлик Beauty Luxury підходить для нанесення пудрової основи, рум'ян, бронзера та хайлайтера. Пензлик легко ковзає по шкірі, рівномірно розподіляє засіб, розтушовує межі нанесення та створює рівне покриття. Особлива форма дозволяє ретельно розтушовувати декоративні продукти. М'який щільно набитий аксесуар забезпечує бездоганний результат. Антибактеріальний синтетичний ворс робить кісточку гігієнічною у використанні, легко чиститься. Ворс довго зберігає форму та щільність.
Спосіб застосування: захопіть пензлем невелику кількість засобу. Нанесіть на обличчя, рухаючись зверху вниз і ретельно опрацьовуючи області навколо носа, щоки та підборіддя.
Довжина рукоятки: 125 мм
Довжина ворсу: 45 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 45 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для пудри |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 23 мм |
- Ціна: 146 ₴

