Пензлик для рум'ян Beauty Luxury Blush Brush MA-03
- Готово до відправки
- Код: MA-03
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик макіяжний для рум'ян Beauty Luxury Blush Brush
Кісточка косметична Beauty LUXURY підходить для нанесення рум'ян, бронзера і освітлення. Пензель легко наноситься, рівномірно розподіляє засіб, розтушовує кордону нанесення і створює рівне покриття. Особлива форма дозволяє ретельно розтушовувати декоративні продукти. М'який щільно набитий аксесуар забезпечує отримання бездоганного результату.
Інструкція по догляду: тримати пензлик у вертикальному положенні, мити щотижня в теплій воді м'яким милом або шампунем.
Спосіб застосування: захопіть пензлем невелику кількість засобу. Наносьте на обличчя, ретельно опрацьовуючи області вилиць.
Довжина рукоятки: 130 мм
Довжина ворсу: 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для нанесення контурів, Кисть для рум'ян |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для рум'ян |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 17 мм |
- Ціна: 110 ₴

