
Кисть для нанесення тональних основ TopFace Professional Make-Up PT901-F03
176 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F03
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругла кисть для тональних основ TopFace Professional Make-Up з ворсинками різної довжини
Цей круглий пензлик призначений для нанесення рідких і кремових тональних продуктів. Довгі ворсинки рівномірно розподіляють продукт по всій особі, а короткі допомагають ідеально розтушовувати його. Інструмент підходить для домашнього та професійного використання. Зробіть свій макіяж ідеальним з бюджетними та якісними пензликами турецького бренду TopFace.
Спосіб застосування:
- Нанесіть трохи тональної основи на круглий пензлик TopFace Professional Make-Up.
- Розтушуйте тональний засіб по шкірі.
- Після промийте пензель для мейкапу, щоб продовжити термін її служби та зберегти шкіру здоровою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Комплектація пензликами | Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

