Пензлик для брів косметичний скошений Christian (CB-06)
- Готово до відправки
- Код: CB-06
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скошений пензлик для макіяжу та фарбування брів Christian
Пензлик для брів Christian №5 призначений для фарбування брів тінями. Завдяки особливому зрізу вона здатна залишати тонкі чіткі штрихи або заповнювати простір між волосками. Має середню жорсткість, використовується для нанесення пудри або тіней для брів. Наносите тіні легкими штрихами - рухами для природного вигляду. Акуратно і рівномірно розподіляє тіні й помадку на бровах. Косметика наноситься рівно і не змащується в процесі розтушовування.
Матеріал ручки: пластмаса.
Матеріал ворсу: синтетика.
Довжина ворсу (мм): 6.
Ширина у підстави ворсу (мм): 5.
Довжина кисті (мм): 182.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Christian |
| Довжина | 182 мм |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 70 ₴
