Пензлик для макіяжу для дрібних деталей Beauty Luxury Brush for small parts MA-13
- Готово до відправки
- Код: MA-13
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для дрібних частинок Beauty Luxury Brush for small parts
Косметичний пензлик для макіяжу Beauty Luxury - зручний, стильний пензель для дрібних деталей. Виріб оснащений невеликим пучком якісного ворсу, який відрізняється м'якістю, щільністю та еластичністю. Пензлик не деформується і не линяє протягом тривалого часу експлуатації, а також легко переносить регулярні чищення. Brush For Small Parts ідеально підійде для розтушовування тонких стрілок, тіней на нижніх повіках та нанесення світлих відблисків у куточках очей.
Спосіб застосування: Наберіть необхідну кількість засобу на пензлик і проведіть по шкірі, повторюючи природні лінії контуру обличчя.
Інструкція з догляду: промивайте пензель раз на тиждень і сушіть у горизонтальному положенні.
Довжина ручки: 150 мм
Довжина ворсу: 5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина ворсу | 5 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для нанесення контурів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 58 ₴

