Пензлик для брів двосторонній Bogenia Aster BG215.011
- Немає в наявності
- Код: BG215.011
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний двосторонній пензлик для макіяжу брів Bogenia Aster із синтетичного ворсу
Двосторонній пензлик для макіяжу та оформлення брів Bogenia Aster виконаний з якісного синтетичного ворсу. З одного боку — скошений пензлик, якому зручно наносити декоративну косметику та моделювальні засоби. З іншого боку — веретеноподібна щіточка для ретельного прочісування волосків.
Двосторонній пензлик підійде для бровистів та для домашнього використання.
Спосіб застосування: використовуйте для макіяжу та укладання брів.
Довжина - 155 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина ворсу | 5 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація пензликами | Щіточки для брів і вій |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 91 ₴



