
Кисть для макияжа TopFace профессиональная для бровей двусторонняя PT901-F18
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F18
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для макіяжу брів TopFace Professional Make-Up двосторонній PT901-F18
Пензлик для брів двостороння PT901 - F18 - ця кисть спеціально розроблена для додання й окреслення форми. Скошена сторона кисті дозволяє нанести будь-який б'юті-засіб на брови, а інша сторона - надати їм форму і причесати. Після використання промийте щітку з допомогою очисного засобу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина ворсу | 4 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів, Щіточки для брів і вій |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴

