Косметичний пензель для тонального крему Malva Cosmetics М309 №321
- Готово до відправки
- Код: M309 №321
157 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензель для тональної основи та інших кремових текстур Malva Cosmetics Master Class М309 No321
Щіточка M-321 створена для ідеального розтушовування декоративної косметики. Її м'яка, оксамитова щетина делікатно розподіляє косметику, не розтягуючи та не подразнюючи шкіру, а зручна форма забезпечує точне нанесення.
Переваги:
- овальна форма щіточки дає змогу рівномірно наносити та розтушовувати кремові б'юті-продукти;
- синтетична гіпоалергенна щетина не викликає подразнень, легко очищається;
- ергономічна ручка забезпечує комфортний контроль у роботі;
- професійний результат під час нанесення коректора, рум'ян, хайлайтера та інших текстур.
Щітка-пензель M-321 — для тих, хто хоче досягти бездоганного макіяжу без зайвих зусиль.
Як користуватися:
- Наберіть засіб — злегка торкніться пензлем кремової або рідкої текстури (коректора, рум'ян, хайлайтера).
- Розподіліть — нанесіть продукт на шкіру точковими рухами.
- Розтушуйте — легкими круговими або погладжувальними рухами розтягніть текстуру, домагаючись плавних переходів.
- Очистьте пензель — після використання промийте щетину теплою водою з м'яким мийним засобом, щоб видалити залишки косметики.
- Довжина щітки для макіяжу: 140 мм
- Довжина робочої частини — 35 мм
- Ширина робочої частини — 20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malva Cosmetics |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 35 мм |
- Ціна: 157 ₴


