Пензлик для макіяжу універсальний Bogenia Tulip
- Готово до відправки
- Код: BG215.005
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний універсальний пензель для макіяжу Bogenia Tulip із синтетичного ворсу
Мультифункціональний пензель для макіяжу Bogenia з м'якими синтетичними волокнами дозволяє легко та рівномірно наносити продукти різних текстур: від тонального крему до рум'ян та хайлайтера.
З унікальною формою та щільно упакованими волокнами, наша кисть забезпечує ідеальне покриття та блендеринг, створюючи природний макіяж без смуг та розлучень. Завдяки ергономічній ручці кисть легко лежить у руці, що забезпечує зручність та точність при нанесенні засобу декоративної косметики.
Незалежно від вашого досвіду в макіяжі, універсальний пензель Bogenia допоможе вам досягти професійних результатів. Це ідеальний вибір для повсякденного макіяжу, так і для особливих подій.
Спосіб застосування: використовуйте універсальний пензель для нанесення пудри, рум'ян, хайлайтерів, бронзерів, тональних засобів.
Довжина: 165 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Довжина | 162 мм |
| Довжина ворсу | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
- Ціна: 131 ₴
