Пензлик для пудри Bogenia Mallow
- Готово до відправки
- Код: BG215.001
157 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий професійний пензель для пудри Bogenia Mallow із синтетичного ворсу
Густий круглий пензель для пудри із синтетичного ворсу для професійного та домашнього використання дозволяє рівномірно розподіляти суху і компактну пудру, а також хайлайтери, бронзери та інші подібні продукти по обличчю. Завдяки зносостійкому синтетичному ворсу пензель для макіяжу є довговічним. Різна довжина ворсинок дозволяє рівномірно розподілити суху косметику по шкірі та отримати ідеально рівне покриття.
Спосіб застосування: обмокніть кисть у пудру, струсіть залишки, та нанесіть косметику на обличчя.
Довжина: 185 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина ворсу | 50 мм |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація пензликами | Кисть для пудри |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
- Ціна: 157 ₴
