
Пензлик для нанесення і розтушовування тіней Beauty Luxury Brush for Shadows MA-10
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-10
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для нанесення тіней Beauty Luxury Brush for Shadows
Пензлик для розтушовування тіней Beauty Luxury - це зручний інструмент для створення ефектного макіяжу. Ворс пензлика вбирає оптимальну кількість б'юті-продукту, допомагаючи рівномірно нанести і розтушувати тіні на повіках без різкого переходу між відтінками. Виріб допоможе експериментувати з макіяжем, створюючи самі незвичайні образи на кожен день або для особливого випадку.
Особливості пензлика для нанесення і розтушовування тіней:
- для індивідуального і професійного застосування;
- ширина насадки складає 9 мм;
- висота пучка 13 мм;
- довжина кисті 16 см;
- зручна у використанні;
- завдяки компактному розміру легко поміщається в косметичку;
- легко очищається від залишків декоративної косметики.
Спосіб застосування: наберіть потрібні тіні пензлем і злегка струсіть її, щоб відрегулювати кількість, почніть з внутрішнього куточка і підведіть лінію росту верхніх і нижніх вій, візуально подовживши зовнішній кутик ока. Акуратно, легкими рухами нанесіть тіні на повіки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 13 мм |
| Довжина рукоятки | 147 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для тіней |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴

