
Пензлик для тональної основи Beauty Luxury Foundation Brush MA-06
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-06
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель для нанесення тональної основи Beauty Luxury Foundation Brush
Цей пензель рівномірно наносить крем або рідку тональну основу. Використовуйте щітку, щоб плавно покривати кола під очима, недосконалості та нерівний тон обличчя. Пензель для тону наносить продукт рівномірно і не залишає смужок та розлучень на обличчі. Неймовірно м'які та гладкі волокна високоякісного матеріалу.
Інструкція з догляду: тримати кисть у вертикальному положенні, мити щотижня в теплій воді, рідким милом або шампунем.
Довжина ручки: 130 мм
Довжина ворсу: 30 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина ворсу | 30 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Комплектація пензликами | Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴

