
Кисть для макіяжу для пудри TopFace Professional Make-Up конічна
159 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F04
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик конічний для пудри TopFace Professional Make-Up
Бажаєте створювати професійний макіяж? Тоді конічний пензель від турецького бренду TopFace вам у цьому допоможе.
Пензель Professional Make-Up спеціально розроблений для покриття обличчя пудрою та іншими сухими засобами макіяжу. Вона звужується до кінчика та має гнучкі закруглені ворсинки, які не колють шкіру та максимально адаптуються до контуру обличчя.
Завдяки такій конструкції кисті продукти декоративної косметики лягають рівним тонким шаром, створюючи бездоганний макіяж. Ви можете використовувати її в роботі візажиста чи для самостійного нанесення мейкапу в домашніх умовах.
Спосіб застосування:
- Круговими рухами нанесіть пудру чи інші продукти.
- Після використання промийте пензлик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Комплектація пензликами | Кисть для рум'ян, Кисть для пудри |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴

