Пезлик для розтушовування тіней Beauty Luxury Tapered Shadob Brush конічний MA-09
- Готово до відправки
- Код: MA-09
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для тіней конічний Beauty Luxury Tapered Shadob Brush
Пензлик для макіяжу Beauty Luxury призначений для нанесення основного тону і розтушовування матових і перламутрових тіней на верхніх повіках. У пензлика зручна форма робочої поверхні і ручки, ворс синтетичний, гіпоалергенний, м'який. За допомогою цього аксесуара можна створювати оригінальні і класичні переходи від кольору до кольору, «розтяжки» і переходи відтінків від самого світлих до насичених.
Інструкція по догляду: промивайте пензлик раз в тиждень і сушіть в горизонтальному положенні.
Спосіб застосування: нанесіть необхідну кількість тіней на пензлик і проведіть по шкірі повік, повторюючи природні лінії контуру очей.
Довжина рукоятки: 150 мм
Довжина ворсу: 15 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для розтушовування тіней, Кисть для тіней |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для розтушовування тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 8 мм |
- Ціна: 71 ₴

