
Кисть для макіяжу TopFace професійна для розтушовування тіней PT901‑F08
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F08
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний пензель для розтушовування тіней TopFace Professional Make-Up
Зручна кругла форма цієї кисті у вигляді бочки була спеціально розроблена для розсипчастих та кремових продуктів. Вона забезпечує легке і рівномірне нанесення тіней на віки й дозволяє розтушовувати їх.
Рекомендуємо мати в косметичці кілька циліндричних пензлів TopFace Professional Make-Up, особливо якщо ви використовуєте в макіяжі очей світлі та темні відтінки, а також суху та кремоподібну косметику.
Спосіб застосування:
- Візьміть невелику кількість тіней на сухий пензлик-бочку та акуратно нанесіть і акуратно розтушуйте його по всій поверхні століття.
- Після нанесення декоративної косметики пензлик для тіней промийте, щоб збільшити термін служби аплікатора і зберегти здоров'я шкіри.
Пам'ятайте: пензлик для нанесення тіней та іншого макіяжу – це персональний інструмент, і дозволяти його використовувати іншим людям не рекомендується.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Комплектація пензликами | Кисть для розтушовування тіней, Кисть для тіней |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

