
Пилочка для ногтей Kodi Professional полировочная полубумеранг KODI 4221 100/100 100/150
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: KODI 4221
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка для нігтів полірувальна полубумеранг сіра Kodi Profesional KODI 4221
Двостороння пилка Kodi призначена для корекції товщини штучних нігтів і дозволяє швидко і ефективно знімати зайву товщину нарощеного матеріалу (гелю / акрилу). Також пилка використовується для оперативного зняття гель-лакового покриття нігтів, знімаючи істотний шар перед нанесенням рідини для зняття гель-лаку.
Пилка для домашнього та професійного використання. Форма півкола сприяє зручності і якості підпилювання штучних і натуральних нігтів.
Спосіб застосування: обробити край нігтьової пластини, надавши форму нігтя. Можна використовувати для підпилювання поламаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kodi Professional |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 5 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

