
Випрямляч для волосся 1300 Вт повітряний стайлер Air Stasghtener, синій X10BL
6 959 ₴
- Немає в наявності
- Код: X10BL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Випрямляч для волосся Air Stasghtener - інноваційний пристрій, що поєднує функції фена та прасування, що дозволяє одночасно сушити та вирівнювати волосся. Характеристики праска для волосся Air Stasghtener розмір 33х4х3.5 см; потужність 1300 Вт; довжина пластин 10 см; ширина пластин 3.5 см; довжина шнура живлення 2.45 м; 5 температурних режимів; 2 режими швидкості; холодний обдув; вибір сушіння - вологе волосся або сухе. В основі роботи випрямляча - технологія, що використовує повітряний поток, спрямований під кутом, що створює оптимальне натяг для гладкого укладання, мінімізуючи при цьому пошкодження та пересушування пасм. Випрямляч дозволяє працювати як з мокрим, так і з сухим волоссям різних типів і дає можливість не тільки сушити локони з одночасним вирівнюванням, але й освіжити готове укладання на сухому волоссі. Переваги випрямляча для волосся Швидке нагрівання: усього за 60 секунд праска готова до роботи, що економить ваш час. Ергономічний дизайн: зручно лежить в руці, не ковзає і не викликає втоми навіть при тривалому використанні. Swivel-шнур: повертається на 360°, не сплутується і забезпечує свободу рухів. Захист від перегріву: автоматично відключає прилад при досягненні критичної температури, що забезпечує безпеку використання. Стайлер оснащений інтелектуальним датчиком контролю температури, який автоматично регулює температуру повітряного потоку, запобігаючи надмірному термічному впливу на волосся. Після випрямлення або створення локонів волосся буде блищати і на дотик стане більш шовковистим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smartx |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 1 кг |
| Вибір типу волосся | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.45 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина пластин | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 959 ₴









