
Сковорода з антипригарним покриттям 26 см для млинців, яєць та оладок 7-сегментна кругла бежева HP-39-582-W
1 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-39-582-W
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям. Унікальний дизайн дна забезпечує відмінну теплопровідність і рівномірний розподіл температури по всій поверхні сковороди. Основні характеристики сковороди Діаметр сковороди 26 см Висота сковороди 1 см ;Товщина стінок 2 мм;Матеріал ручки - бакеліт;Антипригарне покриття. Переваги сковороди. br>Не вступає в реакцію з їжею. Рекомендації з використання. Рекомендується готувати на слабкому або середньому вогні.Використовуйте силіконові поверхню від подряпин. Не використовуйте металеві ложки або лопатки.Для уникнення пошкоджень мийте сковороди тільки після повного остигання. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти та порошки, а також інші агресивні засоби для чищення. Сковороди можуть бути доставлені по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 1 см |
| Довжина посуду | 46 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 26.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Бежевий |
| Товщина дна | 20 мм |
| Товщина стінки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить для індукційних плит | Ні, Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴




