
Велика алюмінієва каструля об'ємом 11 літрів з антипригарним покриттям Ø32 см HP-4-435CO
4 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-4-435CO
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля з алюмінієвого сплаву стане чудовим доповненням до вашої кухні завдяки своєму сучасному дизайну та функціональності. Мармурове антипригарне покриття забезпечує рівномірний нагрів і запобігає пригоранню їжі, що робить її ідеальною для щоденного використання. Об'єм 11 літрів дає змогу готувати великі порції страв. Каструля легко чиститься завдяки антипригарному покриттю, що також підвищує її довговічність. Ви зможете насолоджуватися приготуванням улюблених страв без зайвих зусиль по догляду за посудом. Основні характеристики каструлі Об'єм 11 л Діаметр 32 см Висота сковороди без кришки 16,8 см Висота каструлі з кришкою 21,8 см; Товщина дна 5,5 мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Має товсте дно для ідеального поширення тепла. Запобіжні заходи Перед першим використанням вимийте в теплій воді з м'яким мийним засобом, протріть губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки, а також агресивні засоби для чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Бакеліт |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Електрична |
| Об`єм | 11 л |
| Висота каструлі з кришкою | 21.8 см |
| Висота каструлі без кришки | 16.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Вага | 4.4 кг |
| Діаметр під кришку | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішнє покриття | мрамор, мрамор |
| Об'єм | 11 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 304 ₴




