Манікюрні ножиці для нігтів Staleks Pro професійні вигнуті
Манікюрні ножиці Staleks Pro виготовлені з медичної сталі, стійкі до корозії завдяки поліруванню пастою гої, заточені вручну. Леза ножиць мають невеликий вигин, що повторює форму нігтя. Розмір кілець - класичний, звичний більшості майстрів.
Особливості ножиць для нігтів :
- потовщені полотна;
- лінія різу, що повторює форму нігтя завдяки невеликому вигину лез;
- професійна багаторівнева ручна заточка до оптимальної гостроти;
- класичний розмір кілець;
- оптимальний баланс між довжиною і вагою; стійкість до корозії;
- додатковий захист інструменту від корозії;
- витримка багаторазових процесів стерилізації та дезінфекції.
Спосіб застосування: протерти інструмент і сам ніготь дезінфекційним розчином. Розкрийте ножиці й акуратно зріжте все зайве.
Довжина леза 18 мм.
Довжина ножиць: 93 мм.
Лезо: вигнуте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Staleks |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Вид пружини | Без пружини |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина ріжучої кромки | 18 мм |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Нігті |
| Стать | Унісекс |
| Тип упаковки | Поліетиленовий чохол |
| Товщина леза | 1 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Функціональне призначення | Для педикюру, Для манікюру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴

