
Щітка для волосся масажна DAGG 17,5 см S 9551 DAP DAGG, золотиста
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: S 9551 DAP DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Щітка для волосся DAGG масажна пластикова маленька з пластиковими зубчиками S 9551 DAP
Масажна щітка овальної форми, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, призначена для делікатного догляду за локонами і їх легкого укладання волосся. Корпус щітки — пластик. Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискоренню обмінних процесів, що дозволяє фолікулам отримувати більше поживних речовин.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладання волосся
Колір: золотистий, блакитний, рожевий.
Довжина: 17,5 см
Ширина: 4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴




