-1%

Ножиці манікюрні для кутикули SPL 9711
155 ₴
154 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9711 SPL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці для видалення кутикули SPL манікюрні з чорними ручками 9711
Професійні ножиці для видалення кутикули і задирок виготовляються з нержавіючої сталі. Леза ножиць дуже тонкі та гострі. Міцний і надійний інструмент з ідеальним кутом нахилу дозволяє досягти бажаного результату без пошкодження і травмування нігтьової пластини або шкіри. SPL - це багаторічний досвід і європейська якість у виробництві спеціального інструменту для манікюру, педикюру та макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Характеристики:
- Заточення: ручна.
- Заточка леза: двостороння.
- Форма робочих країв інструменту: загнута.
- Колір: чорний.
- Загальна довжина (мм): 95.
- Матеріал виготовлення інструменту: сталь.
- Довжина ріжучої кромки (мм): 18.
- Товщина леза (мм): 3.
- Вага інструменту (м): 10.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина ріжучої кромки | 18 мм |
| Загальна довжина | 95 мм |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення інструменту | Сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Стать | Жіноча |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 3 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴




