
Набір жіночих м'яких косметичок 3 штуки , Рожевий
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST23-22
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір жіночих м'яких косметичок зі штучної шкіри ПВХ
Цей набір із 3 жіночих косметичок — втілення стилю і зручності в кожній деталі. Практичний комплект із трьох містких косметичок різних розмірів допоможе організувати зберігання косметики, засобів з догляду та аксесуарів.
До набору входять:
- маленька овальна косметичка (15х12х5 см) — виготовлена зі штучної шкіри ПВХ, ідеально підходить для повсякденного використання та носіння в сумці.
- середня смугаста косметичка (20х15 см) — виготовлена зі штучної шкіри ПВХ, стійка до забруднень і легко очищається.
- велика прозора косметичка (25х16х6 см) — ідеальна для подорожей і аеропорту, оскільки дає змогу бачити вміст без потреби його відкривати.
Всі косметички закриваються на блискавку, стійкі до вологи та забруднень, легко миються. Яскраві принти та стильний дизайн роблять цей набір чудовим аксесуаром для будь-якої дівчини та жінки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴

