
Пилочка для нігтів полірувальна SPL полубумеранг на м'якій основі 18 см ZF-308
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZF-308 SPL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка манікюрна для нігтів полірувальна SPL полубумеранг біла на м'якій основі 18 см ZF-308
Solingen Professional Line (SPL) - це багаторічний досвід і європейська якість у виробництві спеціального інструменту для манікюру, педикюру та макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Пилка призначена для дуже м'якою полірування поверхні нігтьової пластини, а також для додання дзеркального блиску штучним і натуральним нігтям. Також дана полірувальна пилочка має одну сторону шліфування і добре підходить для підготовки нігтьової пластини під гель-лак.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Абразивність пилки | до 320 грит |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.4 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

