
Пилка манікюрна для нігтів металева сапфірова Beauty LUXURY
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: NF-01
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка для нігтів металева з сапфіровим напиленням Beauty Luxury
Пилка для нігтів Beauty LUXURY інструмент для манікюру, який потрібен для виконання трьох основних робіт: надання пластин необхідної довжини і форми, полірування і шліфування нігтьової пластини.
Металева пилка з сапфіровим напиленням дбайливо працює і не пошкоджує нігті. Крім того металеві пилки з напиленням прекрасно підходять для нарощених нігтів.
Сапфірова пилка для нігтів зручна у використанні, мініатюрна пилка акуратно підпилює нігті, не пошкоджуючи їх. Ця пилка не займає багато місця, дуже компактна і не займе багато місця в дамській сумочці.
Особливості пилки для нігтів від Beauty Luxury:
- міцне металеве підставу;
- спеціальні виїмки для пальців - запорука зручності майстра;
- високоякісне сапфірове напилення;
- звужується до краю профіль;
Спосіб застосування: Обробити край нігтьової пластини, надавши форму нігтя. Можна використовувати для підпилювання поламаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
Довжина: 115 мм
Довжина робочої поверхні: 55 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Довжина | 115 мм |
| Колір | Червоний |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Блок |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴
