
Пилкадля нігтів Beauty Luxury металева із сапфіровим напиленням вигнута NF-16
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: NF-16
Пилочка манікюрна для нігтів вигнута Beauty Luxury
Сапфірова пилка для нігтів Beauty Luxury універсальна та стане незамінним помічником для манікюру або педикюру надовго. Вона ідеально працює з краями твердих нігтьових пластин, надаючи бажану довжину та форму, а також підпилюючи поламані нігтики. За допомогою інструменту не важко в домашніх умовах досягати ідеального результату у вигляді доглянутих і привабливих пальчиків.
Інструмент виконаний з високоякісного металу, який має сапфірове напилення та не іржавіє, забезпечує гнучкість та довговічність. Обидві сторони виробу покривають дрібні частинки штучного сапфіру, що дозволяють формувати досить гладку поверхню і швидко вкорочувати нігті. Цей інструмент добре переносить будь-яку дезінфекцію. Ця пилка не займає багато місця, дуже компактна і не займе багато місця в жіночій сумочці.
Довжина: 155 мм
Довжина робочої поверхні: 85 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Довжина | 155 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 53 ₴
