
Пилка для нігтів сапфірова Beauty Luxury металева 10,5 см ВF-19
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВF-19
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка манікюрна для нігтів металева з сапфіровим напиленням Beauty Luxury
Манікюрна пилка Beauty Luxury - це гнучка пилка з мікросапфіровим напиленням і пластмасовою ручкою. Для зручності використання пилка має дві робочі поверхні з великим і дрібним напиленням. Регулярне застосування запобігає тріщини і розшарування нігтів. Нігті стають здоровими і доглянутими.
Спосіб застосування: обробити край нігтьової пластини, надавши форму нігтя. Можна використовувати для підпилювання поламаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
Довжина: 105 мм
Довжина робочої поверхні: 45 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Довжина | 105 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴
