
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла 4776 CLB
363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4776 CLB
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругла щітка для волосся Salon Professional дерев'яна
Щітка-брашинг для волосся виготовлена дерева. Має пластикові зубчики з ворсом. Комбінована щетина акуратно розплутує волосся, надає їм блиск і об'єм. У щітки є наскрізні отвори в пластиковому корпусі. Завдяки наскрізним отворам потік повітря, прискорюють сушку і зроблять завитки більш міцними.
Підходить для всіх типів волосся.
Щітка легко розплутує, зачісує і укладає волосся. Забезпечить легкий і приємний масаж шкіри голови. Робить укладку легкою і швидкюї. Щетина вироби є абсолютно безпечною для шкіри голови і структури пасом.
Великий діаметр дозволить надати волоссю прикореневій об'єм або накрутити локони.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодній і гарячій укладках.
Довжина: 22,5 см
Діаметр: 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 225 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал гребінці | Нейлон |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴
