
Брашинг керамічний антистатический термостійкий Salon Professional Ceramic & Ionic d-25 мм N-CI 25
432 ₴
- Немає в наявності
- Код: N-CI 25 SL
Брашинг керамічний антистатичний із прогумованою ручкою Salon Professional Ceramic&Ionic d-25 мм
Термобрашинг для волосся Salon Professional Ceramic&Ion з керамічною поверхнею, збагаченою негативно зарядженими іонами. Жорсткі нейлонові щетинки не вбирають вологу з волосся під час сушіння за допомогою фена, а завдяки іонам волосся стає більш блискучим і м'яким, набагато легше надається укладанню й не електризується. До того ж вони не травмують шкіру голови. Зручна прогумована ручка зі спеціальним хвостиком-шпилькою для поділу та виділення пасом. Шпилька легко витягується з ручки щітки та так само легко ховається в ній. Наскрізні отвори в керамічному корпусі щітки продуваються гарячим повітрям фена та забезпечують швидке висихання волосся й міцність завивання. Кераміко-іонне покриття знімає статичність, згладжує волосся й надає йому блиску.
Матеріал основи: кераміка
Матеріал щетини: нейлон
Довжина: 250 мм.
Діаметр без зубчиків: 25 мм
Діаметр загальний: 38 мм
Висота щетини: 7 мм
До комплекту входить спеціальна голка для поділу пасом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Так |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 12 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 432 ₴

