
Щітка-брашинг для волосся керамічна Salon Professional Ceramics Thermal (9885 BTC)
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9885 BTC
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна щітка для волосся Salon Professional Ceramics кругла велика
Щітка для волосся Salon Professional - підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує волосся будь-якої густоти, не сплутує його, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи живлення волосся, знімає втому та головний біль. Легка та зручна у використанні. Відмінно підходить для витягування та вирівнювання вологого волосся в процесі сушіння.
У цій щітці використовуються нейлонові щетинки із закругленими кінчиками, які зовсім не травмують волосся та шкіру голови, акуратно розчісують пасма, масажує шкіру голови, нормалізуючи кровообіг і тим самим сприяючи регенерації волосся.
Рекомендована для професійного та домашнього використання.
Застосування: для випрямлення і красивого укладання кучерявого волосся. Залежно від різного діаметра щітки виходять локони різної величини. Після укладання волосся за допомогою натуральних брашингів кучері та локони довше зберігають свою форму.
Довжина: 250 мм.
Діаметр без зубчиків: 55 мм.
Діаметр загальний: 70 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
