
Гребінець для волосся масажний The Ultimate Фіолетова Бронзовий
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: TU-PP-010816-1
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна фінішна щітка для розгладження, блиску, нарощування та розплутування волосся The Ultimate
гребінець для дбайливого розплутування волосся. Унікальні гнучкі зубчики на кшталт tangle teezer дозволяють легко розчісувати вологе і сухе волосся, не пошкоджуючи і не травмуючи його.
Довжина: 22 см
Ширина: 6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tangle Teezer |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 10 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 65 мм |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




