
Щітка для волосся масажна продувная вигнута Salon Professional 0076
215 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0076 SL
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Щітка для волосся Salon масажна пластикова продувна
Щітка має зручну прогумовану ручку. Продувна щітка не дає пасмам можливість розпадатися під час укладання. Наскрізні отвори у пластиковому корпусі щітки продуваються гарячим повітрям фена та забезпечують швидке висихання волосся та міцність укладання. Пластикові щетинки із закругленими кінчиками, які зовсім не травмують волосся та шкіру голови. Основа та ручка виготовлені із пластику. Також за допомогою даноїщітки можна створювати прикореневий об'єм. Її застосовують для волосся різної довжини та структури.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодному та гарячому укладаннях.
Колір: сіро-білий.
Довжина: 25 см.
Ширина: 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴




