
Щітка для волосся масажна продувна Salon Professional з нейлоновою щетиною 98290 SL, Pink Рожева
206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98290 SL
Щітка для волосся масажна продувна Salon Professional з нейлоновою багаторівневою щетиною
Легка масажна продувна щітка допоможе вам швидко і без пошкоджень розчесати сухе та вологе волосся. Зубчики, виготовлені з нейлонової щетини, делікатно розплутують навіть тендітне, мокре і ламке волосся, не пошкоджуючи його структуру. Вигнута основа щітки та конструкція «спіраль» повторює форму голови, що робить догляд за волоссям ще приємнішим. Округлені кінчики щетини гребінця акуратно масажують шкіру голови, не травмуючи її. Двохрівневі зубчики більшої і меншої довжини допомагають делікатно розплутати вузлики в локонах, очистити шкіру від часток, що ороговіли, і виконати делікатний масаж скальпу. Використовуйте щітку регулярно, щоб усунути мікроспазми, покращити кровопостачання та харчування. За таку турботу волосся порадує вас здоров'ям, силою та сяйвом.
Довжина щітки: 260 мм Ширина: 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 206 ₴






