
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional Ceramics Thermal кругла 9884 BTC
334 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9884 BTC
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна щітка для волосся Салон Професійний круглий D-6 CM 9884 BTC
Салон 9884 BTC, що розчісує волосся, змащує волосся, має керамічну основу з отворами для вентиляції гарячого повітря рівномірно розподіляє тепло під час висихання волосся, тим самим захищаючи волосся від негативних наслідків високих температур. Нейлона щетина не поглинає вологу від волосся при висиханні феном, волосся стає більш блискучим і м'яким, простіше бути укладанням і не електрифікованим. Ручка пензлика гумована.
Великий діаметр дозволить волоссю надати базальний об'єм або намілювати локони.
Колір: коричнево-білий.
Метод застосування: використовується для розчісування, холодного та гарячого стилю.
Розмір: 25 см
Діаметр: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴
