-1%

Гребінець для волосся масажний з пластиковими зубчиками Dagg 9543 B-1 зелена
104 ₴
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9543 B-1 DAGG
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся DAGG пластик масажна суцільна з пластиковими зубчиками
Щітка масажна для волосся 9543 B-1 DAGG прямокутної форми, має часті м'які зубці, які акуратно поділяють заплутане волосся. Призначена для дбайливого догляду за волоссям і їх легкої укладання. Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж. Внаслідок регулярного застосування пасма набувають здоровий і доглянутий вигляд, стають більш міцними, м'якими і шовковистим.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладки волосся.
Довжина: 22 див. Ширина: 4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴



