
Пензель для розтушовування тіней овальний Neverti NP150 (F11)
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: NP150 (F11)
Пензлик для розтушовування для тіней Neverti NP150 (F11)
Відкрийте ідеальний інструмент для макіяжу очей — пензель. Цей професійний розтушовувальний пензлик створений для тих, хто цінує точність, комфорт і якість у кожному русі.
Овальна, з м'яким куполом, вона ідеально підходить для м'якого розтушовування. Гіпоалергенний синтетичний ворс стійкий до деформації. Щетинки звужуються до кінчиків, що робить пензлик дуже м'яким і шовковистим, він не пошкоджує й не коле шкіру. Щіточка чудово підходить для сухих і кремових тіней.
Чому варто вибрати для нанесення тіней пензлик Neverti NP150 (F11):
- зручна як новачкам, так і професійним візажістам;
- легко миється, швидко сохне та зберігає форму після багаторазового використання;
- — чудовий вибір для створення плавних колірних переходів і димчастого макіяжу очей.
Додайте до своєї косметички надійний і стильний інструмент, який підкреслить красу вашого погляду!
Як користуватися:
- Наберите тени на кисть.
- Нанесіть на рухоме повіко.
- М'якими круговими рухами розтушуйте тіні в складці повіки, створюючи плавний перехід.
- За бажання затемніть зовнішній кут ока, використовуючи той самий інструмент для створення глибини.
Довжина: 170 мм
Ширина біля основи: 10 мм
Довжина ворсу: 15 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neverti |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 10 мм |
- Ціна: 90 ₴


