
Пензлик для нанесення розтушовки тіней та консилера Beauty Luxury Blending Brush MA-11
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-11
Пензлик для нанесення та розтушування тіней консилера Beauty Luxury Blending Brush
Косметичний пекзлик для макіяжу Beauty Luxury створений для розтирання та змішування тіней кремової консистенції. Ідеально підходить для нанесення тіней на складку повік та у зовнішньому куточку ока. Відповідна довжина та форма ворсу дозволяють створити ідеальний макіяж та акуратно нанести коректор на невеликі ділянки обличчя, не залишаючи при цьому смуг.
Пензлик виготовлений з високоякісного синтетичного ворсу. Він м'який і еластичний, завдяки чому не дратує делікатну шкіру повік. Перевагою синтетичного матеріалу є те, що він не вбирає рідких косметичних засобів.
Інструкція з догляду: промивайте пензлик раз на тиждень і сушіть у горизонтальному положенні.
Довжина ручки: 150 мм
Довжина ворсу: 10 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для розтушовування тіней |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для розтушовування тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 7 мм |
- Ціна: 67 ₴

