
Кисть для макияжа TopFace профессиональная для румян 2 см
156 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F02
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель для рум'ян TopFace Professional Make-Up
Цей сплощений пензлик з м'яким ворсом і щільною текстурою від турецького бренду TopFace забезпечує бездоганне нанесення як компактних, так і розсипчастих продуктів — бронзера, хайлайтера, рум'ян та ін. Завдяки якісному виконанню пензлів серії Professional Make-Up пензель прослужить вам довго навіть при використанні для професійного візажу.
Спосіб застосування:
- Занурте кисть у рум'яна, інший сухий або компактний продукт.
- Розподіліть декоративну косметику по шкірі обличчя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Комплектація пензликами | Кисть для нанесення контурів, Кисть для пудри, Кисть для рум'ян |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для рум'ян |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

